PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 113
ocen
6,8 10 1 127113
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Wiem że wiele z was chciałoby napisać do aktorów grających w tym filmie... Tutaj możecie zamieszczać ich adresy (chociaż przeważnie z znalezieniem ich nie ma problemu) aby pomóc innym. Prosiłabym też o dodawanie adresów e-mail - tu moja prywatna proźba ponieważ zależy mi na adresie Łucji czyli aktorki Georgie Henley.

Selenia

To może ja pierwsza :)

Ben Barnes
CAM
First Floor
55-59 Shaftesbury Avenue
London W1D 6LD
UK

Adres do aktora grającego Księcia Kaspiana, jeśli ktoś jeszcze się nie zorientował ...

ocenił(a) film na 10
Inis_2

Znalazłam adres Williama Moseley'a, którego uwielbiam:* Chyba kiedyś do niego wpadnę;)

William Moseley
c/o ICM Artists
Oxford House
76 Oxford Street
London, W1D 1BS

ocenił(a) film na 10
Julia_20

jedź do niego ale Piotra zostaw dla mnie...

ocenił(a) film na 10
sikwomen

Chodzi o Piotra filmowego? hehe
On też jest sweet:)

ocenił(a) film na 10
Julia_20

J achętnie wysłałbym taki liścik do ulubionej gwiazdki, ale wątpię aby się udało! Przy takiej masie innych listów...

Selenia

Ja już wysłałam do Bena, Anny i Gegorgi :-D dam znać jak przyjdą jakieś odpowiedzi (za rok, może dwa :P) no i chciałam jeszcze wysłaś do gegorgi e-maila ale nie mogę adresu w Internecie znaleźć

ocenił(a) film na 10
Selenia

Adres Skandara, Anny i Georgie:)

Skandar Keynes
c/o Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London, W1W 8SR, UK

Anna Popplewell
c/o Sasha Leslie Management
34 Pember Road
London NW10 5LS, UK

Georgie Henley
c/o Hamilton Hodell Fifth Floor
66-68 Margaret Street
London W1W 8SR, England

Selenia

To Georgie ma taki sam adres jak Skandar?

Ja mam autograf mojego Benia;)To Anna-Ben Barnes...

ocenił(a) film na 10
Ania17

LUDZIE! TOTALNIE NIE WIERZYŁAM, ŻE KTOŚ MOŻE ODPISAĆ NA MÓJ LIST DO BENA!
I CO? DOSTAŁAM ODPOWIEDŹ!
NAPRAWDĘ, A TERAZ BIEGNĘ PO RAMKĘ^^

ocenił(a) film na 10
Selenia

Ech:( najbardziej przybijajace jest to że oni nie pisza tych listow sami tylko ich agenci;(

ocenił(a) film na 10
knatalia01

W całym tym "listowaniu" najpewniejsze jest to, że nie odpowiedzą. Sam wysyłałem, czekałem... I ostatecznie zapomniałem o tym.

ocenił(a) film na 10
Tatar

aaa widzisz ja jak bym wysłała to napewno bym nie zapomniała może na jakies 2 tygodnie ale potem znowu by mi sie przypomniało i tak w kołko;]

ocenił(a) film na 9
knatalia01

Napiszmy wspólny list, a potem ktoś go wyśle i przetłumaczy na ang. oczywicie. Proponuje najpierw napisać do Bena :)

ocenił(a) film na 10
dadinka

Jak to wspólny?;] heh ale fajnie by było gdyby kilka osob napisało:) fajnie by było gdyby napisało do nich sporo osob wtedy byli by zaskoczeni:D

ocenił(a) film na 10
knatalia01

O boże to ja wysłałam list do agętów a nie do Skandara....weszłam na tą stronkę po adres Georgie bo chce do niej napisać i dowiaduję sie dopiero teraz że to nie ON mi odpisze tylko jacyś AGĘCI !!!!!! No szkoda zobaczymy chociaż trochę w to nie wierzę.Mam nadzieję że dostanę odpowiedź i autograf z dedykacją ....A i może mi ktoś przy okazji podać JEGO E-MAIL ????Proszę bardzo mi na tym zależy a no i mam nadzieję ze wiadomości na poczcie to on sam czyta i odpisuje a jacyś zagmacfani agęci.raczej mam rację co nie???

ocenił(a) film na 10
malwina07

A i jak dostane odpowiedź na mój list to napisze !!!

Selenia

Ja nie chwaląc się mam autografy Georgi i Bena :) Szkoda tylko że nie można oczekiwać odpowiedzi od nich samych bo z chęcią wypytałabym jakąś aktorkę jak to jest grać :D

ocenił(a) film na 10
Selenia

O wtedy to ja bym była najszczęsliwsza dziewczyna pod słoncem jak y do mnie taki Skandar napisał ale to nie mozliwe nie ma ani jednej szansy! Ja bym wypytała dlaczego postanowił wybrac tak prace i kto go do tego namowił...

ocenił(a) film na 10
knatalia01

wiecie co ja napisze list do Georgie jeżeli naprawdę agenci odpisują to napiszę takie zdanie "Proszę o parę słów od Georgie" oczywiście po angielsku może to coś da

Dilej

Możesz spróbować ale watpie żeby się pofatygowała i tak ma pewnie dużo na głowie.

ocenił(a) film na 10
Dilej

Ty to jest genialny pomysl! choc nie wiem czy wypali ale warto sprobowac! Chyba musze skorzystac z twojej mysli i zrobic to samo;]

ocenił(a) film na 10
knatalia01

A Georgie ma taki sam adres jak Skandar?

ocenił(a) film na 10
Dilej

Podobno tak;] mówia że maja te same agencje.

ocenił(a) film na 10
knatalia01

ludzie nie dziwcie się że odpisują wam ich agenci skoro wasze adresy są do ich agencji:)ja mam adres e-mail do Georgie

ocenił(a) film na 10
kasiakarandysz

No ale jak zdobywac np. adres e-mail? Przecież to nie możliwe! Chyba że w liście poprosze, choć ich agenci mogą podac mi na agencje. OSZUKAŃCY! A SKĄD TY WZIEŁAS ADRES E-MAIL DO GEORGIE.

ocenił(a) film na 10
knatalia01

znalazłam jej oficjalną stronę na youtoube i poprosiłam

ocenił(a) film na 10
kasiakarandysz

Ale ci fajnie;] jak bym znalazla adres do Skandara to chyba bym pękła ze szczescia.

ocenił(a) film na 10
kasiakarandysz

ale ci dobrze;] ja jak bym miala adres e-mail do Skandara to umarłabym chyba ze szczecia.

ocenił(a) film na 10
knatalia01

oj troche przy duzo komentarzy dodałam;]

ocenił(a) film na 10
knatalia01

kasiakarandysz a czy an youtube Georgie którą prosiłaś o ęmail ma nick GeorgieLauraHenley95 ?

ocenił(a) film na 10
Dilej

nie ale musiałabym sprawdzić jak dokładnie się nazywa

ocenił(a) film na 10
kasiakarandysz

kasiakarandysz jaka masz pewnośc że ten e-mail jest prawdziwy? Jest duzo ludzi ktorzy podstawiaja sie za aktorow. Ja np. znalazlam numer gadu gadu do Skandara w katalogu<lol2>

knatalia01

Hej.
Mam takie pytanie, ma ktoś adresy:
Ewy Farny, Zakościelnego, Marty Żmudy-Trzebiatowskieej
jeśli tak bardzo ale to bardzo prosze o kontakt :D mail: haniol1@buziaczek.pl Z góry dzięki. Bardzo mi zależy...

haniol1

A no i jeśli już gdzieś był opdany to przepraszam ;P

ocenił(a) film na 10
haniol1

A szukales/as w tematach z ich nazwiskami?

knatalia01

No szukałam :P i albo jestem ślepa albo nic nie ma :( Więc pytam ^^

haniol1

czy ktoś ma adres do Anny Popplewell

ocenił(a) film na 10
haniol1

oj Hania Hania:D i jak ja mam cię nie lubić? (dla wtajemniczonych:D)

ocenił(a) film na 10
Selenia

ludzie to jest extra zawsze chciałam napisac do georgie ale nie znałam adresu iteraz mam i to nie tylko georgie ale tez skandara , bena , anny i wszystkich innych .to jest totalne!!!!!!!!!!!!ten kto założył ten temat powinien dostac nagrode nobla!!!!!!!!!!!serdeczne dzięki naprwdę uwielbiam łucje i mam w komputerze jest 25000 zdjęć dlatego dziękiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!




wow

ocenił(a) film na 10
kasikwys

kasiakaradynasz czy jakos tak prosze daj mi adres do gerogie albo te stone bo zgłupieje ja ja tak uwielbim normalnie strasznie prosze zwariuję będę tylko o tym myslała prosż ecie strasznie bo pękne z żalu nie bądx taka straszna prosze prosz enaprwde ją uwielbiam!yyyy! plisssssss

ocenił(a) film na 10
kasikwys

a jak by ktoś napisał od razu po angielsku??? to co nie tłumaczyli by tylko dali by gerogie??????????????????? odpoweidzcie TTTTTAAAAAKKKK!

ocenił(a) film na 10
kasikwys

wejdzcie proszę na mój bloog http://narrrnia.blogspot.com/

kasikwys

Ja mam adresy do wszystkich, napisałam do Georgi i Bena (rok temu bo też we wakacje) list po angielsku (skąd jestem że ich uwielbiam i że zapraszam do Polski oraz proszę o autograf xD) i dostałam odpowiedź w postaci samych autografów ale to i tak fajnie :) Nie wiem dlaczego ale odnoszę wrażenie że jak wspomnisz że mieszkasz w Polsce to ich zaciekawi i zwrócą uwagę (taki mały zacofany kraj xD) zwłaszcza że przecież kręcili tu sceny do filmów.
Jeżeli potrzebujesz jeszcze jakich adresów (pocztowych) to proś bo mam dostęp do bazy adresów gwizad ;)

ocenił(a) film na 10
kasikwys

Wszystkie listy do tych aktorow trzeba napisac po angielsku bo oni nie beda sie patyczkowac z Polskim i odrazu go wyrzuca. Jesli dostana list po angielsku to redakcja je czyta i odpisuje ci na nie. Nistety takie jest zycie;/ aktorzy rzadko odpisuja własnorecznie:(

ocenił(a) film na 10
knatalia01

dziękuje Wam bardzo za te odpowiedzi .cieszę się,że odpowiedziłayście.ja tez chcę na wakcjach napisac do Georgie jestem zwariowana na jej punkcie.z drugiej strony masz rację.jak powiem,że jestem z polski , to zauważą ,że tam kręcili sceny do Kaspiancia,ale czy naprwdę nie ma żadnego sposobu,aby mój list przeczytała Georgie?
Naprwdę Georgie,a nie jakiś tam agent czy ktoś tam? Przepraszam,że tak nalegam,ale tak se myslę,że jak poprosiłaś o autograf i dostałaś odpowiedz własnie w postaci autografów to ten list musiała przeczytać Georgie ,czy do kogo tam pisałaś? Nie ? Czy ci agenci po prostu powiedzieli tu się podpisz na zdjęciu ,tu ,tu i tu ,a potem wrzucili do koperty i przysłali do polski?

Pytam,czekam na odpowiedź,ptosiem

pozdr0000o

kasikwys

wiem że puźno sie dołączam no ale ja kocham ten film i tych aktorów! ale nie wiem czy mam tez napisac... czy ktoś z was pisal juz do Williama?? bo ja go poprostu uwielbiam! ODPISUJCIE plis!:* <33 pewnie tak powiedzieli bo podejrzewam że ona ma i tak za dużo spraw na glowie... wiec wiesz! no ale z drugiej strony moze i to przeczytala skoro podpisala autograf!:*

ocenił(a) film na 10
pssytulasska

autograf pewnikiem jest napisany przez agentów. ale niektórzy mają pewnie to szczęście że akurat dany aktor odpisuje.
niestety William nie odpisuje, Anna też. ale Skandar Ben i Georgie tak. jakby ktoś chciał jakieś adresy do gwiazd(niekoniecznie z OzN) to służę pomocą.
jeżeli ktoś lubi Zmierzch to chętnie podam adresy do gwiazd które mi już odpisały:) Pozdrowionka:*

AA_M

Dostałam tylko autografy od Georgie i Bena, ale za to wiem że są prawdziwe bo sprawdzałam z tymi na necie. Ben zawsze pisze to i do kogo, a Georgie robi charakterystyczne serduszka

ocenił(a) film na 10
Selenia

AA M słuchaj,czy masz naprzykłą adres do Anny Sophi Robb,Z <mostu do Terabithii>??????Jakbyś miała to bardzo bym prosiłam.,a propo Selenia ,autografy napewno są prawdziwe (bo Georgie i Bena Bernesa),ale z tymi Williama czy Anny Poplewell , miałam bym wątpliwości.... ja uważam,że oni po prostu przestali się w to wszystko angażować,nie chce im się i tyle,bez przesady ,zę mają na głowie tyle spraw? Czy ktoś słyszał,aby wchodziła do kin jakiś nowy film z Moseleym albo Popplewell w roli głównej???? Chcociaby robią zdjęcia??????? ja nie

kasikwys

Wiem kto to Annasophia Robb bo jest świetną aktorką, sama miałam do niej napisać - w sumie to nie wiem dlaczego tego nie zrobiłam. Dobra nie rozpisuje się już, oto adres:
Annasophia Robb
Untitled Entertainment
1801 Century Park E.
Suite 700
Los Angeles, CA 90067
USA

Mam nadzieje że wiesz jak powinno się pisać listy do aktorów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones