PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 131
ocen
6,8 10 1 127131
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Bajeczka

ocenił(a) film na 3

Filmy z serii "Opowieści z Narnii" to typowe bajeczki dla dzieci. Ten film jest przewidywalny i naiwny. Osobiście nienawidzę takich filmów. Jedynie to udały się baśniowe stwory.

Adi46

Nie przyszło Ci do głowy, że dzieci też mają prawo do filmów pod siebie? Wg Ciebie powinny powstawać same filmy 18+?
Nie wyskocz zaraz że "Kubuś Puchatek" jest dziecinny i naiwny... bo takie te filmy mają być.

ocenił(a) film na 3
KLAssurbanipal

Ja tylko spodziewałem się dobrego kina fantasy. Natomiast ten nie do końca jest dla dzieci, ponieważ w tym filmie są zabójstwa. Chciałem tylko zasugerować, że ten film posiada występującą w bajkach naiwność.

ocenił(a) film na 7
Adi46

A co możesz mi polecić z dobrego kina fantasy z ostatnich lat ? Nie licząc Narnii i Władcy Pierścieni wszystkie są do siebie podobne. Zgadzam się z KLAssu...palem film jak i powieść są przeznaczone głównie dla młodego widza ale nie tylko ;) Opowieści z Narnii kryją w sobie głębsze przesłanie niż może się to wydawać na pierwszy rzut oka. Jedyne za co mogę przyczepić się do filmu to to, że jest zbyt długi przez, co może chwilami nudzić ale i tak polecam szczególnie fanom powieści Lewisa.
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Adi46

Szerzenie nienawiści to przestępstwo. Ciekawe, czy napiszesz, że n... Owsiaka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones