PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 131
ocen
6,8 10 1 127131
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Ja właśnie nie zauważyłem i jak nie będzie go w filmie to lipa. Dla mnie jest jedną z ważniejszych postaci. Na razie nie widzę nawet go żeby ktoś mu podkładał głos albo przebrał za niego. Jak ktoś ma lepsze informacje byłbym wdzięczny :)

ocenił(a) film na 10
ol3szko

nasz kochany i dzielny Ryczypisk na pewno będzie. Widziałem na ich stronie jak była taka szpada, która była podpisana jako broń właśnie Ryczypiska.

wardzalki

Oo, tak, tak :) Ryczypisk będzie z całą pewnością. Ale i tak w niezbyt dużych ilościach, więcej zobaczymy dopiero w PWdŚ (;

Amadis

Jak mogliby nie zrobić Ryczypiska? Będzie na pewno, bo Adamson nie pozwoliłby na wycięcie tak ważnej postaci. Sami popatrzcie na pierwszą część: wyciął jakąś ważną postać? :)

ocenił(a) film na 10
ol3szko

Ja też go nie zauważyłem. Albo rzeczywiście go nie ma w zwiastunie, albo pojawia się na ułamek sekundy, co raczej ciężko zauważyć.

Tatar

Albo po prostu nie zdążyli go jeszcze zrobić ;)

ocenił(a) film na 10
Christinka

no o Narnie Adamsona sie nie martwie :) ale boje sie o kolejne częściz innym reżyserem... jak dużo pozmienia? tak jak np. w HP w piątej części było tyle nazmieniane... a jak nam tak w Narnii zrobią>? :(

Loona_

KOLEJNE CZĘŚCI Z INNYM REŻYSEREM??!! NIEEEE!!!!

ocenił(a) film na 10
Christinka

no... niestety taka jest prawda... :( eehh zobaczymy co z tego wyjdzie

Loona_

Ale ze skąd to wiesz?...

ocenił(a) film na 10
Christinka

To już oficjalna wiadomość! Michael Apted ("Enigma") stanie za kamerą "Podróży ?Wędrowca do Świtu?". Producentami są Mark Johnson i reżyser pierwszych dwóch części "Opowieści" Andrew Adamson.
hehe ale Andrew będzie czuwał :)

Loona_

Jak będzie tak "czuwał" jak nad Shrekiem III to ja się rzucę do Wisły chyba ;/

Amadis

W sumie tyle czasu spędza się na planie, poza domem, a to byłoby jeszcze ładnych kilka lat ... Przecież chociażby HP reżyseruje praktycznie każdą część kto inny. A takie WP realizował jeden, bo filmowali wszystkie trzy części za jednym zamachem. Po prostu ten nowy ma wysoko postawioną poprzeczkę .. Kto wie, może będzie jeszcze lepiej ... ;>

Kotylion

Z tego co napisała Loona wynika ze mimo wszytsko Andrew będzie miał coś tam do powiedzenia... (dziękuję...) Tak, HP realizuje zawsze kto inny i poziom tego filmu leży głęboko pod dnem :/ Natomiast WP to klasa! I to jednak o czymś świadczy.

Christinka

Nie, bez przesady z tym dnem. To chyba kwestia podejścia do całej historii, która wielu się już zwyczajnie przejadła. Podchodzę z dystansem i mnie się tam piąta część całkiem podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones