PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 131
ocen
6,8 10 1 127131
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

W sumie po raz pierwszy zauważyłem jakiś namacalny dowód na to że Kaspian się pojawi, ale dlaczego tak poooooooooooźno...

Koriakin_2

super, ze bedzie, a pozno z uwagi ze troche trwa nakrecenie takiego dziela:)
Mam tylko nadzieje ze to bedzie poczatek 2007 a nie koniec:D

Ale w sumie trzeba upewnic sie na innych serwisach bo premiery na filmwebie tak czesto sa zgodne z prawda, ze juz na nie patrze:)

Koriakin_2

Sprawdziłam na jednej z amerykańskich (albo angielskich - nie jestem pewna) stron i tam napisali, że premiera Kaspiana będzie najprawdopodobniej dopiero w grudniu 2007, chociaż oficjalnie na ten temat Adamson ma się wypowiedziec dopiero w styczniu 2006. Dla mnie dwa lata czekania to zdecydowanie za długo;(

Koriakin_2

Czytałam, to jedna z fajniejszych części - jest na co czekać!!! I jeszcze w dodatku Książę XD A ja wszelkich "Pincóóóóóóów" lubię ;) Pozdro!

Kaileena_Farah

Ciekawe jak sie zaprezentuje Ryczypisk :)

Koriakin_2

Postawcie jeszcze kilka 10tek filmowi, ktorego nie widzieliscie. Bedzie sie Wam milej czekalo.

ocenił(a) film na 9
____16

ja sie najbardziej obawiam ciagle rosnacych dzieciaków przeciesz ta mała co gra Łucje jest w takim wieku ze ciagle rośnie

Bene

to nie masz sie co obawiac bo lucja ma byc tylko w 2 i 3 jeszcze czesci (edmund tez), a piotr i zuzanna tylko jeszcze w 2!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones