PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 113
ocen
6,8 10 1 127113
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Jakiego filmu najbardziej nie możecie się odczekać - zapraszam na mój blog ;}

Kreseczka

Już sama nie wiem "Wędrowiec do świtu" albo "Srebrne krzesło". Te dwie części mnie najbardziej zakręciły

achata

ja na wszystkie ;) oprocz chlopca i konia (najmniej mi sie podobala)! ALE JAKOS LUBIE 3! podroz wedrowca do switu

Sara_16

na ulubione "Srebrne krzesło"
dawniej najmniej lubiłam "Koń...", ale tak się złożyło, że dzisiaj miałam okazję przeczytać tę cześć- podoba mi się dużo bardziej, cały czas myślałam jak zostanie ona zekranizowana.

użytkownik usunięty
mimika

Moje ulubione części:
1.Srebrne krzesło
2.Lew, Czarownica i Stara Szafa,
Książe Kaspian,
Podróż "Wędrowca do świtu",
Siostrzeniec czarodzieja
6.Koń i jego chłopiec
7.Ostatnia bitwa

W ogole fajnie jest, że chcą zrealizować wszystkie części, ale jak tak pójdzie to poczekamy sobię do 2020 na resztę części, a wtedy to ja już będę miał trochę lat.
I myślę, że nie wiem jak super efektownie zrobiliby te wszystkie części to i tak klimat tych starych zekranizowanych części("Lew...", "Książe Kaspian" i "Podróż..." w jednym oraz "Srebrne krzesło") bedzie nie do pobicia.
I chciałbym mieć te stare filmy na dvd bo oglądałem je dawno temu, a warto sobię odświeżyć pamięć. :)

ocenił(a) film na 7
Kreseczka

Zdecydowanie "Koń...", "Siostrzeniec..." i "Ostatnia bitwa". Jeżeli po Kaspianie szanowny pan Adamson weźmie sie do kolejnych części, będę szczęśliwa z tego powodu. ;)

Kreseczka

ja czekam na "Podróż 'Wędrowca do Świtu'", ta część podobała mi się najbardziej, potem na Księcia Kapiana... ;) Srebrne Krzesło jakoś tak nie bardzo mnie się podobało :P

cobytunapisac

A ja najmniej czekam na Chłopca i na Ostatnia Bitwe, bo pierwsza strasznie nudna a druga strasznie smutna. Ja nie wiem czemu ci Panowie Lewis i Tolkien tak bardzo smutno musieli konczyc te swoje opowiesci... Ale co tam w koncu przyjaznili sie nieco i te ksiazki na zlosc sobie nawzajem wydali...tak sie przyjazn skonczyla... Ale Srebrne Krzeslo to pamietam byl dla mnie dziesieciolatki horror pierwsza woda, do dzis wspominam tamten klimat :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones