PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 131
ocen
6,8 10 1 127131
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

mi film bardzo się podobał, jest świetny ale bardziej mnie zachwycił za drugim razem, bo za pierwszym stwierdziłam, że to typowe amerykańskie kino wojenne zbyt dużo efektów,za bardzo " ulepszany" i brakowało mi tego czegoś, co było w 1 części. Odbiegał nieco od książki Kaspian jest trochę za stary, ponieważ w powieści ma jakieś 12 lat. Nie było takich postaci jak zając Kamillo. Jednak kiedy obejrzałam go po raz drugi był świetny. Jedyna, co mi się nie podobało. to czarownica. Przesadzili z animacją. Przecież wszyscy wiedzą, że robią świetne animacje! Ludzie czy tak wyglądają czarownice w bajkach?!

użytkownik usunięty
gwiezdnewojny

Kaspian w książce miał 12 lat?! Chyba nieuważnie przeczytałeś o.O Kaspian był mniej więcej w wieku Piotra. "Piotr zobaczył straszną, wychudłą istotę, pół-człowieka i pół-wilka, jak skacze na chłopca w jego wieku;(...)". Oczywiście teoretycznie Piotr może mieć 12 lat w tej części, bo nigdzie nie widziałam wzmianki, ile on ma lat, ale jakoś nie sądzę, żeby był taki młody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones