PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 131
ocen
6,8 10 1 127131
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

piszemy zbiorowy list do Georgie Henley <grała Łucję w OzN>
Chcemy poprosić ją o autograf i o to aby odpisała nam ręcznie .
Każdy kto będzie chciał się do nas przyłączyć będzie mógł dodać do listu coś od siebie, jednocześnie będzie miał jakieś obowiązki z nim związane.
Ustalimy kto list:
- napisze,
- przetłumaczy,
- wyśle i poniesie koszty wysyłki z priorytetem,
- odbierze i zafoliuje, aby się nie zniszczył

Aby każdy kto brał w tym udział zobaczył odpowiedź na nasz list, będziemy go przesyłać sobie po kolei od osoby, do osoby. Kolejność zostanie ustalona na końcu:)Niestety koszty wysyłki listu do następnej osoby każdy poniesie sam.

Zapraszamy do zapisywania się! Przy zgłoszeniu prosimy podać swój nr GG , abyśmy szybciej mogli się porozumieć.

ocenił(a) film na 8
donia96_96

Zgłaszam się ! Już w tamtym temacie 'na Georgie' pisałam. To może piszmy to tutaj? ;)

Lily214

Jaa w takim razie składam list do kupyy... :) Więc też się zgłaszam.

Jeszcze raz gg? 9186980.:)

ocenił(a) film na 10
xsunx

Więc ja zgłaszam sie do wysłania :) 10639948

ocenił(a) film na 8
awesome

Hej! No Zgłaszać się ;P Dziewczynyy przecież było nas już osiem plus z forum Georgie jedna !

Lily214

no ja się zgłaszam
GG 10159880
może nie mają czasu

donia96_96

w takim tempie nigdy nie napiszemy tego listu , no dalej zgłaszajcie się

ocenił(a) film na 8
donia96_96

No kurde właśnie! Zaraz napisze do wszystkich..

Lily214

hehh, ja już się zgłosiłam xp Pisałam, że mogę składać list. :) Jeszcze raz gadu: 9186980

ocenił(a) film na 10
xsunx

Ja też, ja też! 7784198. Eh, nie mam czasu zeby tu nawet zaglądnąć:(

ocenił(a) film na 10
knatalia01

no wiadomo że ja też chętna:D 819809

ocenił(a) film na 8
AA_M

No zadziałało! ;]

użytkownik usunięty
Lily214

ja też się zgłaszam;)) 12297475
mam nadzieję że od niej list przyjdzie szybko;DD

ocenił(a) film na 10

ja się zgłaszam na 1200 %!!!!!!! woow,ale czaddddddddddddddd

ocenił(a) film na 8
kasikwys

Numer GG podaj jeszcze Kasikwys ;]

ocenił(a) film na 10
Lily214

10792690 :D mam nadzieję,że nam odpisze ręcznie. byłoby extra.

ocenił(a) film na 10
kasikwys

To piszemy teraz czy czekamy do premiery ?

użytkownik usunięty
awesome

może jednak zaczekamy....... to będzie miała więcej czasu na odpisanie....

ocenił(a) film na 8

Heej! Ale to jeszcze rok! A co będzie jak sie zestarzejecie i nie będzie wam się chciało go pisać? ;P Piszmy teraz a jak nie odpisze to wyślemy 2 raz. ;]

Lily214

zgadzam się z Lily ;)
W 100%
No to jak piszemy ???

ocenił(a) film na 10
donia96_96

No więc kto sie zgłosił do układania niech teraz układa :]

ocenił(a) film na 10
awesome

No a jak teraz wyslecie to zestarzejcie sie z samego czekania:) Jak zrobiłysmy z listem do Skandara? Wyslalysmy przed premiera i teraz ile musimy czekac;/

ocenił(a) film na 8
knatalia01

Tak wysłałyśmy i czekamy a gdybyśmy go nie wysłały i tak byśmy musiały czekać żeby go wysłać! A jeśli odp nie przyjdzie do premiery - wyślemy jeszcze raz. Proste. Pod takim warunkiem go chyba napisałyśmy?

To może pomóżmy układającemu? Jakieś pytania które chciałybyscie zadać Georgie?
-Jak pracuje Ci się na planie z panem Michaelem Apted?
-Czy mogłabyś nam opisać jakieś ciekawe lub śmieszne zdażenie, które przytrafiło się na planie komuś z ekipy?

Lily214

to drugie pytanie jest dobre
ja na razie nie mam żadnych pomysłów ale jak coś to dam znać

ocenił(a) film na 10
donia96_96

Jej, ja jak zwykle nie mam zadnych pytan;/ Donia, chyba wykozystalas juz wszystko. Do tego pierwszego mozna by dodac czy pracuje sie z nim tak samo jak z Adamsonem. Nie, to glupie;/

ocenił(a) film na 10
knatalia01

R, przy "z" powinno być r. O masakra, co sie ze mna dzieje ;]

ocenił(a) film na 8
knatalia01

O albo jeszcze mam ; 'Jak się czujesz kiedy widzisz siebie na ekranie w kinie?' ;]

Lily214

heej, przepraszam że nic tu dłuugo nie pisałam, ale pełno pracy na święta i dopiero teraz znalazłam chwilkę żeby dojść do kompa. xp Noo ja niby układam treść, tylko się trzeba dokładnie zastanowic nad pytaniami.:) Ejj, a jakie Skandarowi zadawałyśmy? ^^

xsunx

o co ci chodzi Natalia ??????????????????????

donia96_96

Chyba chodzi jej o to, że napisała 'wykozystałaś' zamiast 'wykorzystałaś'. ;)

ocenił(a) film na 10
Lily214

Lily, to pytanie jest dobre! Zawsze zastanawialam sie czy aktorzy ogladaja filmy ze swoim udziałem :)

donia96_96

Oo tak ! Ja bym chętnie wzieła w tym udział :):)

Ale pytanko....skąd weźmiecie jej adres ?? :)

5727698


Pozdrawiam....Tea :*

ocenił(a) film na 10
Tea_22

Adresy do w sumie wszystkich aktorów/ aktorek i innych sławnych osób są w internecie.

użytkownik usunięty
awesome

sory dziewczyny że się nie udzielałam ale jak wchodziłam codziennie to nie było żadnych nowych postów a teraz w te 3 dni to się nazbierało trochę.... no cóż ja nie wymyśliłam przez te pół godz żadnych pytań;/// chyba wena mnie opuściła... ale będę mysleć w wolnych chwilach...no..;)

Wszystkiego naj w 2010 roku !! Żeby był lepszy niż poprzedni i żebyśmy wysłały ten list (albo nawet listy xp)

użytkownik usunięty
xsunx

no tak ...najlepszego...;)) i żeby wkońcu wysłał odpowiedź na nasz list Skandar;))

Wysłaliście już ten list?? Jak nie to ja też się zgłaszam (moją cześć listu od razu bym przetłumaczył ;D)

ocenił(a) film na 8
RedEye990

O to super. To możesz mi też pomóc tłumaczyć ;)Chłopak? A i jeszcze podaj gg jeśli możesz.

ocenił(a) film na 10
Lily214

Ten kto jest odpowiedzialny za tłumaczenie listu po jego przetłumaczeniu niech napisze mi na gg go i ja przepisze na czysto i wyśle od razu :)

ocenił(a) film na 10
awesome

Ooo, mamy chłopaka w grupce :D
No ale ustalmy na spokojnie co kto robi. Nie bądźmy samolubami. Przecież mamy tu nowe osoby może one coś chcą zrobić?

ocenił(a) film na 10
knatalia01

Jej, mamy już 10 osób. Szkoda, że nie było ich tyle wtedy, kiedy pisałyśmy list do Skandara ;/

knatalia01

Noo szkoda. No a racja, trzeba dzielić się także obowiązkami ;) Jaa już zaklepałam sobie składanie listu do kupy xd

Tylko już nikt nie pisze co chcemy napisać do Georgie xd

ocenił(a) film na 8
xsunx

A może jeśli do kwietnia nie przyjdzie odpowiedz od Skndara napiszemy jeszcze raz i jeśli te osoby które teraz doszły dołączą się do niego? ;D
Ale mam prośbe do wszystkich żebyście wchodzili jak najczęściej bo niektórzy podają że chcą uczestniczyć a potem nie wchodzą. ;/
To jeśli chce ktoś tłumaczyć to prosze bo nie musze tego robić. Faktycznie niech 'nowi' spróbują ;P

Lily214

Noo niech spróbują. Tylkoo, że jak pisałyśmy do Skandara, to dla mnie w sumie nie zostało już nic z obowiązków i czułam się trochę głupio że prawie nic nie zrobiłam xd Dlatego sobie 'zarezerwowałam' już xd

ocenił(a) film na 8
xsunx

Nooo ludzie! Trzeba sie zbierac. ;D Zaraz ferie powyjeżdżacie gdzieś i nic nie zrobimy. Może chociaż ustalmy kto co robi?

użytkownik usunięty
Lily214

no dokładnie teraz żebyśmy się podzielili obowiązkami bo mnie przez cały luty nie będzie w Polsce i nie będę miała okazji wejść na kompa...

ja mogę robić to co zostanie, ale racze nie przetłumaczę :(
może wyślę list , albo ..... no nie wiem co tam jeszcze mogę zrobić :P

ocenił(a) film na 10
donia96_96

Hej hej hej ;D wysyłanie było moje od samego początku ;P

użytkownik usunięty
awesome

no dobra awesome wysyła.... kto tłumaczy??? ja mogę.... ale ktoś jeszcze musi wymyśleć treść listu(no to może kilka osób...) może sugerujmy się treścią listu do Skandara takie same pytania...itp.

ocenił(a) film na 8

OK. Ktoś jeszcze sugerował że może przetłumaczyć? To mozecie sie razem dogadać tak jak ostatnio :D A z pytania mozemy odrobinke pozmieniac.

ocenił(a) film na 10
Lily214

Ja się tu mało udzielam bo mam teraz dużo nauki i nie mam na nic czasu:) Obiecuje się poprawic:)
Ja się nie nadaje do tłumaczenia :) moge wam pomoc przy pisaniu abo skladaniu;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones