PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 113
ocen
6,8 10 1 127113
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Trailer suer. jak na razie spełnia moje wszystkie oczekiwania. Ciekawi mnie jak się Kaspian pojawi, bo mam wrazenie, że tutaj wprowadzają go od razu z Zuchonem. Szkoda, że nie widać Ryczypiska. Chyba go sobie nie odpuszczą? To by było tragiczne niedopatrzenie. Oby do maja...

achata

A mnie się średnio podobał. Nie wiem czy to przez ten lektor czy może przez coś innego. Jak dla mnie to tam jest troche zbyt duzo efektów specjalnych. ale zobaczymy

Ps. nie wiem czy dobrze widziałem ale czy tam w lustrze była biała czarownica?
i co to za stwór z wody?

Aslan jak zwykle wygląda jak wypchany misiek nie sądzicie?

pozdr. zoabczymy po premierze

ocenił(a) film na 10
achata

Jeeej jak dla mnie jest świetnie *-----* nie moge się doczekać ^-^

ocenił(a) film na 10
achata

a no i zapomniałam dodać że dzieci wyglądają ślicznie^-^.
(A Skandar... <3 *------------------------*)

ocenił(a) film na 10
Loona_

Wie ktoś może, gdzie mogę znaleźć zwiastun w oryginalnej wersji językowej? Ten polski lektor strasznie mi zgrzyta:/

Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
aredhela_4

Tu, na FilmWebie możesz obejżeć/ściągnąć zwiastun bez badziewnego lektora: http://www.filmweb.pl/Opowieści+z+Narnii++Książę+Kaspian,2008,zwiastuny,Trailers ,id=285624

Mi zwiastun bardzo przypadł do gustu, chociaż nie wiem skąd tam się wzięła Biała Czarownica (W tym lustrze, czy co to tam było :P). Z tego co pamiętam, nic o niej nie było w "Księciu Kaspianie"...

ocenił(a) film na 10
achata

Wowwewe!.. Anna Popplewell znowu na ekranie! Zapowiada się bardziej więcej jej z łukiem niż poprzedniej części!

ocenił(a) film na 10
Tatar

A pamiętacie jak Nikabrik wzywał białą czarownicę? Tu może być pokazane jak on ją wzywa. Coś mi się zresztą wydaje że dużo będzie tu o Zuzannie... A ten stwór to prawdopodobnie Ten Wodnik ( już nie pamiętam nazwy) co się zaplątał w tą sieć. Eeee! (bez urazy) Wy to jesteście wybredni. Efektów za dużo? My się cieszmy, że są lepsze efekty niż w poprzednim. A tak po za tym to która scena wam się pododoba najbardziej ze zwiastuna? Bo mi to jak gryfy lecą na zamek i ta jak Miraz walczy z Piotrem.

ocenił(a) film na 10
wardzalki

Zdaje się, że widziałem Zuzannę z łukiem i strzałą w rękach, niesioną przez gryfa. Zapowiada się naprawdę fajbnie!Juhuu

ocenił(a) film na 10
Tatar

Tak! Widziałem ją! Zapowiada się poprostu fantastycznie!! Więcej Zuzanny w akcji!!

achata

Zwiastun świetny nie mogę się doczekać premiery :)

Alice_in_wonderland

mam wrazenie ze to moze byc lepsze niz pierwsza czesc. nie sadzicie?? bardzo mi sie podobalo. a co do scen to najbardziej mi sie podobaja te sceny walki(wszystkich)fajnie tez zrobli jak oni trafiaja do narnii.

achata

mi sie bardzo podobalo. mam tez wrazenie ze ta czesc moze sie okazac lepsza niz poprzednia. nie sadzicie?? a co do scen to najbardziej mi sie podobaja sceny walk(wszystkich) nie moge sie tego doczekac

anna3380

kurcze. na poczatku tamten sie nie chcial pokazac a teraz sie dwa pokazaly. i to takie same

ocenił(a) film na 10
anna3380

heheh zrobili to na takim dworcu, a mi sie na małym przystanku wyobrażało ^-^ ale to chyba i lepiej dla filmu że to nie jest na takim przystanku ;P

achata

Już mi ciarki przechodzą :D uwielbiam klimat OzN, pewnie dużo będzie pozmieniane ale co tam :P nie przeszkadza mi to tak bardzo (jak np w innych filmach)
oby do 30 maja!

achata

zaskakująco dobry zwiastun...
aż mnie zachecił do golądneicia filmu... choc pierwsa czesc mnie lekko zawiodła..
na prawde zapowiada sie dobry

ocenił(a) film na 10
davemaster

mi sie pierwsza część naprawde bardzo podobała *-* taki klimat... ahh a 2? Zobaczymy ;D wybieracie sie na premiere>? Ja chyba tak :D

Loona_

No dobra, obejrzałam zwiastun, trochę ochłonęłam i trzeba przyznać ze dobry, choć boję się ze i będzie gorszy od LWW... Nie mogę sie doczekać filmu ;) Na premierę na pewno nie pójdę, bo u mnie nie ma czegoś takiego jak premiera... :/ No ale zobaczymy, czy nie zagrają tego filmu w lipcu jak mnie nie będzie :/ bo chyba się wkurzę...

Christinka

Trailer jest po prostu NIESAMOWITY. Atak na zamek Miraza, scena z Jadis (gratuluję, Andrew! ^^), NAWET walka Piotra, przejście do Narnii, pierwsza scena w ruinach... WSZYSTKO jest GENIALNE! Muzyka również, efekty i w ogóle... O Benie już nie wspomnę - lepiej wybrać nie mogli, a ten zwiastun tylko to potwierdza (po raz kolejny) ;)
Ciekawa tylko jestem od czego film się zacznie - czy od dzieci czy od Kaspiana i Korneliusa...

P.S. Właśnie obejrzałam zwiastun z polskim lektorem i dubbingiem... Boże zachowaj... Mam nadzieję, że w kinach będzie trailer z napisami... (błagam!)

Amadis

"Boże chroń królową" :D Ze zwiastunami różnie bywa... Czasem puszczą z dubbingiem (przynieście kaftan bezpieczeństwa, bo w człowieku rodzi się rządza mordu-taki jest baeznadziejny dubbing w trailerach) a czasem bez.. Zależy przed jakim filmem Ci go puszczą, jak jakiś dla dzieci-dubbing prawie pewny, jak coś bardziej dla dorosłych to niekoniecznie )

Christinka

a co sądzicie o Alsanie bo mi się wydaje że wygląda sztucznie i mało dostojnie. a wy co sądzicie?

Devil87

Pierwsza część była z dubbingiem, ta też będzie, nie łudźcie się. Zostaje poczekać do premiery DVD i włączyć napisy ... <marzyciel> Przecież nawet najnowsze HP, choć takie teoretycznie nie do końca dla dzieci, są naciągane jak tylko można, by napisać obok "b/o" i ściągnąć jak najwięcej za bilety. Cóż poradzić, wiwat DVD :))

Kotylion

W większych kinach można iść na wersję z napisami, a nie dubbingiem (Boże dziękuję Ci, że mam porządne kino) Trailer (jak już chyba wspominałam, tlyko nie wiem czy tutaj, czy na innym forum) jest cudowny i niesamowity :D Nie mogę doczekać się premiery :D Poza tym 28 czerwca jest w Wlk. Brytanii więc za pewne tam będę :D

Lynn_2

To zaczyna się robić tradycja. Po co pytać Lynn, czy będzie na premierze, przecież będzie na wszystkim, co ma choć tyci związek z OzN ;>> Miałaś nas już ostatnio wpakować do walizki. Chociaż przywieź coś łądnego ;)

Kotylion

Tym razem przywiozę dla was wszystkich autograf Willa i całej obsady :D Tylko przypomnijcie mi o tym w czerwcu! :PP

ocenił(a) film na 10
Lynn_2

łaaaaaa Lynn weeź mi przywieź Skandara *-* zmieści sie nie?

Loona_

Li! Kochana1 Trzymamy za słowo :D Byłoby cudnie, zwłaszcza z dedykacjami ;) Kiedy będziesz na gg? Tak zeby sobie poplotkować? :D Aha i jak to premiera 28 czerwca? Wydawało mi się ze w maju będzie...

Christinka

Ha, ale za samo zdjęcie autografu dziękuję ... ;>> Miłego ... oglądania Lynn :)

Lynn_2

Szczęściaroo... Ja chcę tylko taki jeden malutki autografik. Od księciunia ^^

ocenił(a) film na 7
Amadis

O jeejciu :* A dla mnie autografik się znajdzie? :D

A sadząc po trailerze to film będzie świetny. No tak mi się wydaje. Nie czytałam tych książek więc jak coś, to nie mogę porównywać..

ocenił(a) film na 10
paulazet

popatrz Lynn ile masz nowych znajomych odkoąd jedziesz do Londyna hehe

Loona_

Trailer niczego sobie, uwagę przykuwa muzyka. Utwór nazywa się "Humanity sector" i moje pytanie i prośba jest z tym związana. Czy ktoś posiada ten utwór?

Nameless

Ja mam, właśnie znalazłam. Skąd znasz tytuł? Wydaje mi się, że trailer do Narnii 2 nie jest pierwszym, do którego użyto tej ścieżki ze studia Pfeifer Broz. Wie ktoś może gdzie użyli tego pierwszy raz?

ocenił(a) film na 4
Amadis

Ja znalazłem że użyto go też do Spotu TV - Pirates of the Caribbean: At World's End

peace_z_you

Widziałam na youtube zwiastuny zrobione przez fanów kilku gier, było tego trochę, więc pewnie to dość popularny kawałek.

Loona_

Fakt faktem Lynn ;>> A więc dobra, sza na razie, a w czerwcu ... ;>> Poznasz dużo nowych adresów :DD Dobra, poczekamy, zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones