PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 131
ocen
6,8 10 1 127131
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

i to w dodatku same dziesiątki. wydawało mi się, że aby coś ocenić trzeba to najpierw zobaczyć, a tymczasem zdaje się film ten nawet nie zaczął jeszcze powstawać...
domyślam się, że oceny dotyczą książki, jednak serwis do oceniania książek to to nie jest, jeśli ktoś jest tym zainteresowany to zapraszam na www.biblionetka.pl . tutaj oceniamy filmy proszę państwa.

Najdziwniejsze w tym jest to, że normalny użytkownik nie może zagłosować przed premierą na film, a tam już są oddane trzy głosy!!!!

kubaj0

Hmmmm...mnie tez dziwia te 3 glosy,patrzac na date zalozenia tematu-2006,a film w 2008,a tu juz 3 glosy....Ogolnie patrzac na tego typu sytuacje:czesto mozna sie z tym spotkac ale dla mnie jest to nielogiczne...

Pistacia

Jak dla mnie to relkama dla filmu. Takie oceny tylko na pokaz. A może musi coś być, żeby w ogóle można było oddawać potem głosy??

Christinka

Kto to wie,hmmm...:)W kazdym badz razie kolejny film ktory z checia zobacze:)

ocenił(a) film na 6

olac to! te trzy głosy nikogo niezbawią ;) chodż faktycznie masz racje że w niektórych przypadkach wiara ocenia za wczesnie. Np. shrek 3 wiara juz go ocenia ze nudny, sucharski itp ale widzieli tylko jakies marne kinowki Bez dubingu a przecież w shrek'u to polski dubing jest chyba najlepszy :) pozdrawiam

macie racje to takie irytujące nie wiem jak to wytrzymamy lepiej sie od razy powieśmy

carycaiv

popieram przedmówcę xD

A ja osobiście uważam, że te głosy są za... ekhem, jakby na to nie patrzeć - za obsadę. A dokładniej za Piękną Trójcę: Bena (Kaspiana), Williama (Piotra) i Skandara (Edmunda). Myślę, że tak niestety jest...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones