PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 131
ocen
6,8 10 1 127131
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

piekny plakat. nie jestem zachwycona pierwsza czescia Opowiesci z Narnii, ale ksiazki Lewisa naleza do moich ulubionych, dlatego juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc kolejne czesci .tak z czystej ciekawosci;) pozdrawiam

Montana_3

Plakat jest niesamowity :D nie spodziewałem sie niczego nowego jak wchodziłem na forum o tym filmie a tu moje oczy ujrzały taki świetny plakat :D coś czuje ze ten film bedzie miał ekstra klimat :D

pozdro

BradMan

Świetny ten plakat!!! :D Narobił mi wielką ochotę na film!! A to dopiero w 2008 roku... :(

Montana_3

Świetny ten plakat.Już nie mogę się doczekać

ocenił(a) film na 9
Kinomaniak20

Dzisiejszy plakat BOSKI!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D cudo prawdziwe :D

Montana_3

Piękny! Ma atmosferę, chociaż szkoda że Pevensie tacy mali. "Książę Kaspian" nie był moją ulubioną częścią, wydawał mi się trochę nudnawy, więc mam nadzieję że zrobią z tego porządny, ciekawy film. Mnie się pierwsza część podobała.

ocenił(a) film na 7
Montana_3

no super jest ;] film mam nadzieję, że też taki będzie :) książka nawet niezła była ;]

Piranha

Widziałam dziś plakat w multikinie podświetlany wygląda bosko i rewelacyjnie ciekawe jaka będzie ta druga cześć

ocenił(a) film na 10
Raditz

Łobuzy!! Anna Popplewell prawie niewidoczna!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones