PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 131
ocen
6,8 10 1 127131
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Premiera filmu została przeniesina dopiero na lato 2008. Wytwórnia Disneya zdecydowała o przesunięciu premiery Księcia Caspiana obawiając się, że "The Water Horse" będzie zbyt mocnym konkurentem. BEZNADZEJNIE!

state

nie osłabiaj mnie... 2008? Lato?! przecież to jeszcze dwa yearsy z kawałkiem...nie wytrzymam tyle.

veritaserum

eee tam, może się nie sprawdzi ... To jak z pogodą, miejmy nadzieję. A jeśli to prawda, to już 2 film na który będę musiała czekać aż do 2008 przez jakieś durne kłótnie albo ...

state

a ja słyszałam że dlatego iż scenariusz jest trudniejszy do napisania niż do 1 części i dlatego muszą mieć więcej czasu. Ale może im się uda szybciej, a nawet jak nie to lepiej dłużej czekać i dostać porządną robotę niż taką cieniznę jak 4 potter n.p. (robiony na szybko żeby trio nie urosło :/ )

ocenił(a) film na 7
silmarien

Ha. Ja słyszałam, że to dlatego, ze kręcą jednocześnie niektóre sceny z Wędrowca do Świtu. oO" Mnie tam wydaje sie to niemozliwe, ale skoro by to oznaczało że biorą sie za wszystkie części, to niech im tam. Co do mnie - wolę poczekać, niż oglądać coś podobnego do zmontowanego na chybcika czwartego Pottera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones