PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 131
ocen
6,8 10 1 127131
5,2 12
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

osobiscie mam go na swoim DC i pewnie nie tylko ja, stad te glosy. wlasnie sie zabieram za jego ogladanie, ciekawa jestem jak wypadnie:)

Mako

sprostowanie: obejrzalam i okazalo sie ze to jakas starsza wersja telewizyjna. nastepnym razem zanim sie wypowiem to sprawdze informacje:) przepraszam za glupia wpadke. na swoje usprawiedliwienie powiem tylko tyle, ze to sie pierwszy raz zdazylo...na dc:) pozdrawiam.

Mako

Wersja z roku 1989 - patrz na zwiazane filmy po prawej stronie od obsady

użytkownik usunięty
Mako

no faktycznie głupia wpadka. premiera planowana jest na 2007 rok, zdaje się że na grudzień, a Ty byś już miała sobie ten filmik, a producenci to tak dla jaj by czekali jeszcze półtora roku z premierą :D. ten film jest teraz w trakcie produkcji i jeszcze długie miesiące będziemy musieli na niego poczekać, dlatego właśnie te 3 oddane już głosy są nie na miejscu. filmweb powinien zablokować opcję oceniania do momentu światowej premiery przynajmniej, aby nie było takich nieporozumień.

miło, że potrafiłaś przyznać się do błędu :). pozdro ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones