PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 040
ocen
6,7 10 1 84040
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

...dlaczego seria filmów nie została pociągnięta dalej?

Uważam że te trzy filmy są naprawdę nieźle zrobione. Nie są to wybitne dzieła, ale mają klimat. Wg mojej subiektywnej opinii są lepsze od książek, co właściwie prawie nigdy się nie zdarza.

Wiem, że teraz za Narnię ma zabrać się któraś z platform. Pozwolę sobie wkleić tu mój komentarz z innego artykułu:

Ogromnie mi przykro, że nie pociągnięto serii po "Podróży Wędrowca...". Co jak co ale uważam, że filmy były udane, a pierwsza część miała niesamowity, magiczny klimat. Te filmy powstawały w czasach gdzie jeszcze twórcy jako tako i trzymali się materiału źródłowego i byli mu raczej wierni, nie wciskano na siłę wszelkiej maści poprawności. Nie ukrywam też, że aktorsko też wypadły bardzo dobrze, Georgie i William, Anna i Skandar, Tilda - wg mnie świetny casting. Obawiam się, że nadeszły czasy, kiedy ta magiczna seria zostanie wyprana ze swojej magii na rzecz wciśnięcia tam masy wszelkiej możliwej poprawności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones