Anna Popplewell

Anna Katherine Popplewell

7,5
4 699 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Popplewell

Ona JEST piękna. Oczy, włosy, i te usta:) Uwielbiam jej urodę.

kacperek1990

To prawda że jest ładna. Tyle tylko, że to zdanie jest w mniejszości.

kacperek1990

Jak dla mnie to jest brzydka!

dodsab

taa, bo najlepiej wykrzyczeć to na całą sale.
utalentowani aktorzy nie muszą być bogami/boginiami seksu.
Anna jest ładna, poprostu inaczej :)

Ronnie8

Jeżeli jedynym atutem aktorki jest jej uroda, szansa na sukces skończy się wraz z młodością. Jeżeli umie grać, to znajdzie role nawet w starszym wieku. A co do Anny, to ona jest ładna. Zresztą na razie wydaje się wątpliwe, by chciała kontynuować aktorstwo... Ukończyła studia, więc może znaleźć sobie dobrze płatną pracę... A castingi i banki twarzy to rzecz niepewna...

kacperek1990

czyli uwielbiasz napuchnięte twarze?!?!

ania94

To pokaż swoją,skoro oceniasz ją...
Dla mnie bardzo fajna młoda aktorka,ma oryginalną urodę
Taką po prostu naturalną
Przynajmniej nie jest sztuczna...

Damx123

ja też mam naturalną urodę ale przynajmniej nie mam takiej twarzy i war wyglądających jak po ataku wściekłych os

ania94

Musisz mieć duże kompleksy, skoro tak się czepiasz. Minęło 8 lat, dalej jesteś nieszczęśliwa w życiu?

użytkownik usunięty
Damx123

urode ma akurat bardzo pospolita i przasna ,taka wiejska czerwona pucolowata geba jakich wiele

kacperek1990

Rzeczywiście jest piękna, niektóre zdjęcia tego nie oddają ale w filmach widać jej niesamowitą urodę.

użytkownik usunięty
kacperek1990

w makijażu kazda wydaje się piekna osobom o niewyrafinowanym oku.. wiejska geba i tyle

kacperek1990

Rzeczywiście jest ładna.

kacperek1990

a mnie denerwuje jej uśmiech - ma strasznie brzydkie i krzywe zęby...

kacperek1990

według mnie jest bardzo ładna, jako Zuzanna była ładna.

kacperek1990

Nie, nie jest. Wygląda jakby miała wadę genetyczną. Coś jest nie tak z jej twarzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones