Anna Popplewell

Anna Katherine Popplewell

7,5
4 710 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Popplewell

Raczej wątpię, by po Narnii zagrała jeszcze coś większego. Będzie raczej aktorką drugoplanową, albo zrezygnuje z grania. Jak pokazała, studia mają dla niej wielkie znaczenie.

Tatar

Ciekawe dlaczego jej nie widać w innych produkcjach?:)może to się jeszcze zmieni.

Kolo_15

Ale większej roli już nie dostanie.

Tatar

Ojj błąd!!!!
Potwierdzona została jej rola Sophie Domerc.
Anna zaczeła pracę nad filmen "Hanna" z Saoirse Ronan, Cate Blanchett, Eric Bana i Olivii Williams!!!

Misia81

Pytanie tylko, jak znacząca w filmie to będzie rola...

Tatar

Nie sadze, że będzie to epizod!
Ważne, że gra dalej:) Nawet jeśli to nie będzie główna rola to co z tego.

Misia81

Przeciętna kariera aktora jest taka: dostanie się jedną rolę, która pozwoli się wybić na sławę, a potem to już nic nie ma.

Tatar

Nie sadzę, że Anna już nie będzie miała większych ról.
Ciesze się, że dalej gra w filmach:)

Misia81

Coś ostatnio dotarło do mnie, że to nie takie pewne z tą rolą w "Hanna". Że podobno producenci rozważają wzięcie innej aktorki.

Tatar

Ja mam nadzieję że będzie grać dalej, szkoda że nie w Narnii z resztą ale taka prawda że te książki są typowo o krainie a nie o wybranych bohaterach chociaż istnieje możliwość że pojawi się w następnych częściach jako starsza w "Koń i jego chłopiec" - tylko nie wiem czy to w ogóle będzie realizowane bo słyszałam że tylko trzy części chcą zrobić... Pewnie potrzebowała teraz czasu na naukę ale może potem znów weźmie się za aktorstwo, a właśnie ktoś wie co ona studiuje i gdzie?

Selenia

Ona studiuje w Magdalen College w Oxfordzie. Studiuje angielską literaturę. Zresztą to jest w ciekawostkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones