Georgie Henley

Georgia Laura Henley

7,9
4 002 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Georgie Henley

Georgie jest w moim wieku, nie wygląda... :)

Alexandra1986

nie wygląda bo ją pomalowali ;)) tzn zrobili jej taki makijaż ;)) =**

Alexandra1986

No Georgie jest śliczna i dojżała:D w tym roku ma 14 lat i jest taka śliczna. Fakt makijarz kjest nawet fajny.

Alexandra1986

aodemnie jest o rok młodsza ja na tym zdjęciu myślałam że ona ma z 15 lat a w Opowieściach KK może z 11

Alexandra1986

Racja ten makijaż troche ją postaża, ale i tak ładnie wygląda.
W K.K. też wygląda stażej niż gra. Co tam Georgie jest cool.

Alexandra1986

zapraszam na muj profilek na nk
http://nasza-klasa.pl/profile/22028313
pozd;D

Alexandra1986

A idzcie wy wszyscy z tymi cholernymi sztucznymi profilami! Co to za gupota jakas!

knatalia01

zobaczyłem ten twój profil tylko dlaczego pisze tam "wolna szukam" ?

Dilej

hmm... pewnie napisala dlatego ze Georgie nie ma chłopaka.

knatalia01

Ja takich profilow nie ogladam bo nie wiem co w tym takiego fajnego? Możecie mi to wytłumaczyć;]?

knatalia01

nic ciekawego nie ma na tych profilach .

użytkownik usunięty
klaudia2144

też mnie to zaskoczyło że Georgie jest w moim wieku...

Georgie ma tyle samo lat co ja, ale też byłam zaskoczona, jak się o tym dowiedziałam. Myślałam, że ma z 15;) Po części to pewnie kwestia makijażu, ale zawsze...;)

troll_3

Ja jak obejzalam film to stwierdziłam że: Piotr ma 19, Zuzanna 17, Edmund 15 a Łucja 12 ( Chodzi mi o Księcia Kaspiana) Jak ja zobaczyłam po ile oni maja lat to byłam w szoku a szczegolnie jak zobaczyłam wiek Skandara.

knatalia01

W ogole anglicy nie wygladaja na tyle po ile maja lat. Dla mnie wygladaja na młodych a tu okazuje sie ze wcale nie sa tacy młodzi.

knatalia01

ja też się zdziwilam ze jest w moim wieku

klara6

ONA JEST W MOIM WIEKU?!
Jak byłam z klasą na Opowieściach z Narnii: Lwie, Czarownicy... to
wyglądała na młodszą od nas...

TheHost

Szczerze to ona wygląda na 11 lat.. tylko się nie czepiajcie! (sory, że to tak napisałem, ale znająć fora filmwebu, ludzie się byle czego czepiają i robią z siebie takich "inteligentnych". Wybaczcie!)

blachuy

W filmie jak grała w 1 z. to miała chyba 10 lat?
Teraz wygląda na swój wiek, ale ładna w ogóle nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones