Georgie Henley

Georgia Laura Henley

7,9
3 999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Georgie Henley

Witam jak czytam ciekawostki o Georgie to pisze tam że ma 151 wzrostu a niżej że ma 145 O.o ? to w końcu ile ma? czy to jakiś błąd ?

Dilej

Georgie ma teraz 159 cm. W nowych ciekawostkach to pisze i we wszystkich blogach o Georgie to pisze.

pozdro xD

Misia81

OKEY DZIĘKI :D

Dilej

jestem od niej o 2 lata młodsza i mam 150
a mój brat jest w jej wieku a ma ponad 175
<zdziwiona>

ewelin_97_abc

Ooo, jeśli to prawda, że Georgie ma 1,59 m, to jest prawie równa ze mną wzrostem... Ale oczywiście jestem od niej starsza ;P

ewelin_97_abc

Ooo, jeśli to prawda, że Georgie ma 1,59 m, to jest prawie równa ze mną wzrostem... Ale oczywiście jestem od niej starsza ;P

Julia_20

sorry, że podwójnie xD

Julia_20

Ja jestem starsza rok... Przy czym mam 154 cm. I mogę wam powiedzieć ludzie: rośnijcie! xD Bo mali mają gorzej. Przy czym wcale nie jest zgorzkniała przez ten wzrost. :P Stwierdzam fakt. xD

Misia81

LoL ja jestem o 1,5 roku młodsza od Georgie a mam 1,63 xD

Dilej

Ja jestem młotsza o rok od Georgie i mam 160 cm.

Misia81

JA jestem starszy i mam o troszeczke mniej ;p

Dilej

Ja jestem starsza o rok i mam 163. A tak niedawno miałam 158 szkoda że urosłam.

knatalia01

Chociaż to do konca nie wiadomo bo jak mnie moja wychowawczyni mierzyła (przypominam że wzrok ja moze zawodzic bo jest po 50;)) to jej wyszło że mam 163 ale jak sie mylila to pewnie jakies 160 bedzie.

knatalia01

Dlaczego cię smuci twój wzrost ?? nie lubisz rosnąć ;) ?

Dilej

Zawsze chcialam byc duza:) az w koncu z wiekiem mi sie odmaniło i teraz wolalabym byc troche mniejsza przynajmniej tak z 158cm, nie wiem dlaczego. MOze juz duzo nie podrosne bo w mojej rodzinie nie ma wysokich ludzi;]

knatalia01

Ja mam 158, a jestem o 2 lata młodsza!!!!!

Pozdo dla fanłow "Opowiesci z Narnii Lew, czarownica i sztara szafa"
i dla fanów Georgie

Anik81

I co sie chwalicie wzrostem to bezsensowne, puki jeszcze rośniecie. Sama w jej wieku miałam 168cm, teraz mam 20lat i 170cm.

Dilej

I właśnie dlatego gdzieś tu jest napisane, żeby wiek dodawać dorosłym. Przecież ona ma dopiero 14 lat, ja w tym wieku byłam 5 centymetrów niższa, poczekajcie aż i ona będzie miała chociaż z 18 lat! Aczkolwiek rośnie się nawet do 21. roku życia.

Miss_Dalilla

Ja mysle, ze wiecej nie podrosnie moze z kilka centymetow ale nie duzo. Jak to mowią " Małe jest piękne" ;]

Dilej

nieźle. jestem w jej wieku i mam 168 cm. xd

Sipur

Może Georgie ma niskich rodzicow i dlatego sama jest niska. Rola genów.

knatalia01

Bardzo prawdopodobne :)
Ja mam niskich rodziców i teraz mam 163cm i prawdopodobnie już więcej nie urosnę.

troll_3

Ja mam wysokich rodziców i wysokiego brata, sama jestem dość niska. Więc nigdy nie wiadomo

Dilej

ja jestem od niej o 2 lata młodszy i mam 167 m

filmowy_laufer

Przepraszam 167 cm pomyliło mi się sory Georgie jest niższa od mojej siostry ona jest od niej 3 lata młodsza i ma 164 cm

filmowy_laufer

Ja też jakoś 2 lata młodsza i mam aktualnie 168 ;P Ale to z genów bo mama i tata wysocy ;)

Lily214

ja jestem o rok młodsza i mam 168 wzrostu , głupio być wysokim bo później jak chce się założyć obcasy <dziewczyny oczywiście> to jesteś już w ogóle jak jakaś wieża

donia96_96

ja jestem starsza o 1 miesiąc i 1 dzień i mam 163cm... i raczej więcej nie
urosnę

asia95k

znam niższych ludzi jeśli to cie pocieszy

Dilej

dzieci rosną wiesz o tym? nic dziwnego że dane się zmieniają

justyna_52

a ja mam tyle lat co ona a wzrostu 170cm. hahaha ale z was knypki;-)

Dilej

Jestem od Georgie młodzsa o 2 lata i niecały miesiąc temu miała 161cm(tyle samo, co Justin Bieber)

Pevensie18

Boże macie problemy...a ja tez jestem rocznik 95 i też mam 159 i co? -_-

Hmm_Ciastko

ja jestem w jej wieku i mam 173 : (

hyrmenegilda

ja jestem trzy lata młodszy i mam dokładnie tyle samo centymetrów ile ona, 159

hyrmenegilda

też jestem w jej wieku, a mam ok 163. Jestem raczej niska (w porównaniu z koleżankami), ale zupełnie mi to nie przeszkadza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones