Skandar KeynesI

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skandar Keynes
black_eye

Pewnie 175-180.Nie więcej

black_eye

Tak, bd gdzieś miał w przedziale 175-180, lecz nie więcej niż 180cm. Wysoki chłopak.

alexandriis

175-180 to wysoki? Ja mam 175. Nie wydaje się mi więc by to był wysoki wzrost dla faceta. Ale pewnie masz rację. Więcej sama mu nie daję.

sylwia92R

Ee, dziewczyny nie które się takie zdarzają. Lecz ja mam 160 i dla mnie 180cm facet to jest olbrzym :D:D

alexandriis

Mimo wszystko on jest niski! Wydaję mi się, że 175 najwyżej. Ale mi to spokojnie wystarcza.

lizzy09

Heh, mi też, bo sama mam 160 cm. : ))

alexandriis

Jestem wyższa od Ciebie o całe 3 centymetry! Więc 12 centymetrów różnicy to naprawdę wystarczająco dużo. :D

black_eye

Czytałam, że ma 173 wzrostu. Jak na chłopaka to ok. Ach kurcze jest mniejszy ode mnie o 3 cm XD, ale co to za rónica : - )

juno6

Że co? Społeczeństwo rośnie, ludzie coraz wyżsi, kiedyś 170 cm to było nie do pomyślenia. że on wysoki? Proszę was, mężczyzna to minimum 180 cm. Minimum. Sama mam 178 i nie wyobrażam sobie mieć faceta mojego, lub - o zgrozo, niższego.

Agatix001

Mmm <3 Wysocy są genialni ! : ) Ja jestem niska ... ale uwielbiam wysokich facetów ^^ fajnie było by mieć takiego co miałby chociaż 178 :(

Agatix001

Masz racje. Chłopak przynjamniej powinien mieć z 180, to prawda. Dla mnie jak chłopaki mają z 173, to może jeszcze być, w sensie, że ujdzie. Skoro coraz częściej spotyam chłopaków, którzy mają mniej niż 170, to 173 przy tym jest ok.

Agatix001

to jesteś gigantką i sama powinnaś się martwić o swój wzrost :) to działa w dwie strony

black_eye

No co ty?! gdzieś wyczytała takie głupoty ? ;p Nie można stwierdzić ile dokładnie ma wzrostu bo na każdej stronce piszą coś innego, ale na pewno nie ma 173 cm. Jest trochę niższy od Bena Barnesa, który ma 185 cm. Wnioskuję więc, że Skandar może miećok 178 :D Starczy jak dla mnie : )

black_eye

A ja mam 169 i fajnie mieć takiego chłopaka z minimum 175, więc dla mnie jak ulał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones