Skandar KeynesI

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skandar Keynes

Wierzcie, lub nie, ale ostatnio, w moim miasteczku, otworzyła się nowa knajpka. Bardzo przyjemna i swojska. ;) Postanowiłam, więc tam zajrzeć, razem z przyjaciółką.
Gdy weszłam, od razu, w oczy rzucił mi się pewien młody kelner. Nie mogłam wręcz oderwać od niego wzroku. Widziałam wielu ludzi podobny mniej, lub bardziej do siebie. Ale uwierzcie mi: on był wręcz identyczny, jak Skandar.
Zagadnęłam do niego. Słabo znał polski. Ale nie, nie łudźcie się: nie był Brytyjczykiem. Pochodził z Ukrainy, a jego dziadkiem był Włoch, stąd czarne włosy i oczy.
By całkiem miły, tylko kompletnie zarozumiały... xd

Także, jeśli ktoś chce zobaczyć z bliska Skandara, to zapraszam do knajpki Visa vis. :D

denniss

ale fajnie, a w jakim mieście?:P

kasiadz9

W Polanicy Zdrój xdd
To taka wiocha w górach. Mieszkam tam od 12 lat.

denniss

to chyba gdzieś na dolnym śląsku, ja mieszkam na śląsku;p

kasiadz9

Fajnie a mogłabyś zrobić mu fotke i przesłać mi na np email ?????? Chciałam bym go zobaczyć. Udałoby się????

iwona002

Oj, nie wiem czy mi się uda, ale oczywiście spróbuję pod jakimś głupim pretekstem xd
Ale wątpię, czy się zgodzi. Ten koleś ma za duże ego.... ;/ Nie cierpię takich typków.

denniss

mogłabyś np. jak gdzieś stoi z dalsza zrobic mu fote.

iwona002

Ok, spróbuję. Dla Ciebie się postaram. ;)
Ale ostatnio go nie wiedziałam. W ogóle chyba wyjechał na całe wakacje. Ale jakoś nie jest mi z tego powodu przykro. Nie przypadł mi do gustu ten koleś. ;p

denniss

U mnie w szkole jest też identyczny chłopak jak Skandar, wszystko ma identyczne, jak przyszłam do gim. mnie po prostu zatkało, myślałam, na samym początku, że to Skandar, lecz przecież to nie możliwe. Lecz ten chłopak okazał się strasznie hymm, jak by to powiedzieć, wredny, kłamliwy i dwulicowy, nie nawidze takich ludzi, Lecz jest ciekawostka, urodził się 5 września, tak jak Skandar, tylko innego roku, Skandar 91, a on 96, ale ciekawe, co nie? Chciałam się zbliżyć do niego, poznać go lepiej, a teraz wiem, że ten chłopak jest taki obrzydliwy z charakteru i nie chce go znać.
Z tego co tu czytam to dużo osób podobnych do Skandar'a Keynes'a jest na tym świecie ; )

alexandriis

Tak, tylko wszyscy chłopcy o anielskich twarzach, mają diabelski charakter. ;P

denniss

Zgadzam się z tobą denniss. : /

alexandriis

Dlaczego tyle ludzi widzi osoby podobne do niego, a ja nie? To niesprawiedliwe! Nawet gdyby miał zły charakter, to przynajmniej miałabym na co popatrzeć! ;)))

lizzy09

Haha, no ja właśnie patrzę cały czas na niego, ale on mi przesyła dziwne spojrzenia, hahahaha. < nożeee > : DD

alexandriis

A mogłabyś jakoś zdjęcie mu zrobić?? W sumie nic dziwnego, pewnie myśli "rany, czemu ta dziewczyna się na mnie gapi cały czas? Mam coś na twarzy???"

lizzy09

Tak, jasne, że zrobie, postaram się na początku roku szkolnego 1 września mu zrobić i prześle ci na pocztę, bo publicznie nie chcę pokazywać. : D
Hahahaha, ale nie ździw się jak bd miał mine na zdjęciu ' nożyce ' < haha > ;>

alexandriis

hahaha! ok, podam meila jak zrobisz ;))

lizzy09

Ok. : DD Tylko on ma troszkę dłuższe włosy niż teraz Skandar ma, on ma mniej więcej takie włosy jak miał Skandar wtedy: http://i236.photobucket.com/albums/ff252/marialuxX/SKANDAR.gif

alexandriis

Jeszcze lepiej, wolę dłuższe włosy ;D

lizzy09

Haha, no zobacz, ja tak samo! ^^

alexandriis

Masz dobry gust ;)

lizzy09

No tak samo ty ^^ : ))

alexandriis

sorry że sie teraz wtrącam. Jak zrobisz temu gościowi fote alexandriis to mi prześlesz?
z góry dzięki

alexandriis

na facebooku (jeżeli macie) jest fajna strona o nim- mnóstwo zdjęć!

lizzy09

alexandriis właśnie, ja też bym chciała to zdj zobaczyć;p lizzy09 a podasz link na facebooka z tym skandarem?

kasiadz9

http://www.facebook.com/?ref=hp#!/pages/Skandar-Keynes/174627132554844

lizzy09

O! Dziękuje;p

kasiadz9

Poszłam do nowej szkoły i pierwsze co to patrzę, a może ktoś będzie podobny do Skandara... I nic!

lizzy09

No, a fajnie by było nie? taki Skandar w szkole:D

kasiadz9

byłoby super... aż się rozmarzyłam...

lizzy09

A ja do tego tematu na początku : zgadzam się z denniss . . .
że wszyscy chłopcy o anielskich twarzach, mają "niefajny" charakter . . . u mnie w klasie jest koleś który, przypomina mi Will'a Poulter'a tylko on ma ciemne włosy i ciemniejszą cerę.
Ale podobno pali nie przeszedł się, ale charakter to nie taki zły oprócz tego co tam pisałam na początku
ironia losu czy co

a co do Skandar'a do też się z wami zgadzam fajnie by było . . .

iwona002

ee tam nie fajny charakter... jak już pisałam mi by nie przeszkadzał zły charakter... a jeśli tak, to bym go sprowadziła na dobrą drogę xD

lizzy09

A w mojej nowej szkole jest chłopak tak podobny do Skandara, że masakra :) !! . Najpierw patrzyłam na niego i se myślę ,, Kurcze to chyba jest on " , ale potem se pomyślałam a gdzie tam w Polsce ! ;p. Okazało się, że ten chłopak jest starszym bratem mojej koleżanki, z którą chodziłam do podstawówki ( nie widziałam ją z 3 lata ). Ten chłopak jest naprawdę fajnym i miłym kolesiem :) Oczywiście mam zamiar poznać go jeszcze bliżej :). Ale muszę się wyrobić w rok bo on jest w klasie maturalnej ;/ !!

Esther95

Ty to masz szczęście... ja mam jakiś samych... aż szkoda gadać :/ jest jeden chłopak z wyższej klasy podobny do Jareda Leto, ale mi on się nie podoba...

lizzy09

Jej szczęściara, no nie wiem lizzy09 czy by ci się udało sprowadzić go na dobrą droga.
Ale jakbyś chciała to byś mogła go bardziej poznać . . .
bo on nie ma dziewczyny i z tego co wiem to żadna się nim nie interesuje . . .

Ale mi się już nie chce chodzić gdy nie fajni ludzie to by była masakra . . .

a jak u was?????

iwona002

Ja... no może jestem zbyt podatna na złą drogę... no ale przynajmniej bylibyśmy na jednej drodze! xDD
U mnie na razie ok. Co prawda masa roboty, ale ludzie fajni ;))

lizzy09

No roboty jest coraz więcej :(
U mnie ten tydzień co był to jeszcze był luźny teraz się dopiero zacznie: pytania , kartkówki . . . :(
Ale co tam, pójdzie się dalej ;)

iwona002

U mnie też był jeszcze luźny... teraz będzie gorzej, we wtorek sprawdzian z matmy z całego gimnazjum! Ale matmę przeżyję... a Wy lubicie matmę? I na jaki profil chcesz iść?

lizzy09

Ja????? jak tak to nie mam zielonego pojęcia na jaki iść profil. Ja nawet lubię majce ale bez przesady, ja miałam ostatnio po podstawówce :(.
A jutro mam kartkówe z biologii . . .:(

iwona002

już mam dość szkoły! mam babkę od matmy, która nas wykańcza psychicznie. My jej mówimy, że nikt nie rozumie, a ona, że dla niej to zadanie nie jest trudne, więc nie widzi potrzeby poświęcania mu więcej uwagi i jak ktoś nie rozumie to niech przyjedzie we wtorek. I super, tylko, że na tej godzinie lekcyjnej to my mamy biologię! Nienawidzę babki! Wygląda jak połączenie panny Migotki z chomikiem!
A ten chłopak co przypominał Jareda, to jest duuużo przystojniejszy od niego i jest cudowny!!! :D

lizzy09

He he współczuje babki :) Ja mam taką od polaka tylko ma jeden + jak zacznie gadać to gada dosłownie całą lekcje, jak ostatnio upominała kolesia z klasy to go upominała przez co najmniej 10 minut, he he:)

A co do "kopi Jareda" to masz zmienne zdanie ;)
A mi się już nie chce chodzić do tej szkoły jeszcze 2 dni mam na 7 uff, ale się niechce wstawać.

A poza tym to dużo "rzeczy jest" urodziny koleżanki, zrobienie gazetki,zrobienie kroniki . . . :/

iwona002

Po prostu się mu bliżej przyjrzałam i stwierdziłam, że jest dużo lepszy od J.L. :) bo za pierwszym razem to tylko tak go widziałam parę sekund, nie zdążyłam się przyjrzeć. :D
ja mam całkiem fajny plan lekcji- przez 3 dni mam lekcje na 8:55 :D

lizzy09

He he, ja mam katar i tak mi się nie chce nic :(.
Sobota i iedziela za szybko przemijają powinny zwolnić tępo bo nie nadąrzam ;) a poniedziałek - piatek przyśpieszyć ale tylko do połódnia :)

A co do Narnii ty też myślisz że 4 część nie powstanie???

iwona002

Ja też jestem trochę przeziębiona... no wg mnie to weekend powinien trwać 3 dni! :D
Nie wiem... myślę że nie prędko....

lizzy09

Ech te katary . . .

Szkoda że tak zwolni z Narnią :(
I znowu poniedziałek . . .

A co do szkoły to jakie mają wymagania? U mnie dużo pytają i trzeba ryć co lekcję :(

iwona002

u mnie też pytają i mnóstwo prac domowych oraz już pierwsze kartkówki i sprawdziany... ;((((

lizzy09

U mnie tak samo a na jutro mam tyle roboty :(
A ty do której chodzisz bo już nie wiem ?? ;/

iwona002

1 liceum. Nienawidzę fizyki, mam mnóstwo zadań do zrobienia, a żadnego nie rozumiem!

lizzy09

Ja tak samo chociaż dopiero zaczynam:/
Masakra tyle roboty że nie mam czasu na neta wejść tylko z zadaniami do 24 :(
A ile już kartkówek było . . .

Nie wiem czemu ale na lekcjach sama do głowy wchodzi . . .
Narnia, a nie lekcje . . . O_o he he
A co gorsza nauki coraz więcej i też urodzin, imienin w weekendy itp. : ( / : )

iwona002

A poza fizyka to jak ci idzie???

iwona002

Ja mam taką babkę z maty że masakra !!!! ;/ minęły niecałe 2 miesiące a ona udowodniła nam już, że w ogóle nie chodziliśmy do gimnazjum i, że nic nie umiemy ogólnie według niej debile z nas są itp ;/ A jeśli chodzi o tego kolesia, który jest mega podobny do Skandara :) To coraz bliżej go poznaje :D !! Ogólnie moje relacje z nim są coraz lepsze :D !!! W poniedziałek, wtorek i środę mamy na tą samą godzinę do szkoły więc czasami jak się spotkamy to idziemy razem i se gadamy :D !!

Esther95

ja takich nauczycieli jak twoja to nie jednego mam :(
ale co tam, ja mam takich nauczycieli w nosie.

A co do tego chłopaka . . . no to fajnie masz powodzenia . . . oby tak dalej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones