Skandar KeynesI

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 443 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skandar Keynes

Jakieś 2 miesiące temu wysłałem do Skandara list. I dosłownie przed chwilką zobaczyłem coś w skrzynce na listy. No i myśle że kolejny rachunek ale nie. To był list od Skandara o takiej treści...
Dear Mark (---(to jest ręcznie)
Thanks for you letter! I am glad you liked the film and Edmund.
Here's a signed photo for you. (zdjęcie z jego ręcznym podpisem)
You might like to know that I'll have my own website www.skandar-keynes.com sometime in march. In the meantime you can look for news about the sequel Prince Caspian on www.narnia.com

Thanks for you special interest in Narnia. It means a lot to me and bye for now.

I na dole jego podpis...

Mówie wam warto napisac!! Następny list wyśle do Williama!!

MaRqUeZ

Ej Aslanku :D a mógłbyś podać jego adres ?? plisss :D

Loona_

c/o Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London, W1W 8SR

plose:D:))

MaRqUeZ

Hej jestem tu nowa i mam pytanko...
Czy ten adres jest jeszcze aktualny??????

Jola_Ig

Też jestem ciekawa czy to nadam jego aktualny adres

MaRqUeZ

Ooo... Fajnie! A masz może ksero? Chciałabym zobaczyć fotkę albo coś... :P Nie że Ci nie wierzę!! Wręcz przeciwnie! Wierzę w 100% i chętnie bym zobaczyła czy warto napisać. A pisałeś(aś) po angielsku czy po polsku? Bo ja i angielski... Ekhm...

Christinka

Dopiero zauważyłam że zaznaczyłeś że jesteś chłopakiem sorry :D

Christinka

Wow! nieźle ;) ja tam nigdy do nikogo nie pisałąm...a ile musiałeś czekać na list?

veritaserum

No więc tak na list czekałem ok. 2 miesiące. A jak ktoś chce zobaczyc fotke to ja zrobie zdjęcie i wam wyśle na maila

MaRqUeZ

ooo to wyślij please :D na agatizma@wp.pl

Loona_

tylko zdjęcia zrobiłem telefonem bo niemam cyfrówki. Ale i tak spoko widac. PS. Veritaserum dlaczego zmieniłaś avatar?? Ten z Anną był lepszy!!:))

MaRqUeZ

bo mi się znudził ;) Widzę, żewszyscy wolą annę ;) ale umnie na blogu jest głosowanie i narazie wygrywa hil ;) a co do zdjęcia to powiem tak: gdyby na tym zdj. z hilary była anna, na czarno biało i ogólnie zdjęcie byłoby takie same, ale osoba pozującainna (tzn. anna) to oczywiście bym je ustawiła ;)

MaRqUeZ

Aslanku koffany!! Ja też proszę ja tez!!! piwnooka90@wp.pl

Christinka

Nie chcę cię urazić... nic z tych rzeczy;)
Angielski jest prosty. Mieszkam w USA od urodzenia, i nie mam na imię Jola tylko Katelyn. Mi też z trudem... wielkim trudem przyszło to wszystkoXD
Moja rada, najpierw słówka musisz je znać bo inaczej nic nie zrozumiesz:) A dopiero później gramatyka, czasy... blablabla:)

MaRqUeZ

A ja też się załapię? :)
Jeśli tak, to też poprosiłbym zdjęcie tego listu, na adres Lumberjack_voytek@wp.pl :)
Pozdrawiam

Mister_Misterio

Dla wszystkich zainteresowanych. Zdjęcie autografa Skandara jest na moim blogu:))

MaRqUeZ

Właśnie Aslanku! Dałoby radę zrobić zdjęcie listu od Skandara? Bo autograf to tylko połowa zawartości koperty ;) Tylko myślę że lepiej nie wklejać tego zdjęcia do neta... Nie wiem czemu tak myślę... Przeczucie... ;)

Christinka

O, Aslanku, może mógłbyś przysłać mi ten autograf, a jeszcze lepiej list na alanis@vp.pl ? Albo na gg 9309064

Alanis

Ja też poproszę. susan_pevensie@wp.pl
Była bym wdzięczna

MaRqUeZ

oj ja tez bym chciala...... moj e-mail: madzia.chalat@poczta.fm ...plosem ;*

Maggy297

To i może ja bym poprosiła: tronelcia@interia.pl

tronelcia

haha chyba sie troche spózniłyscie ^^'

Loona_

Chyba tak............................................

Loona_

ale dlaczego sie spóźniłyśmy? odpowiedz plisss

Maggy297

bo to temat z przed 2 lat a MaRqUeZ juz tu nie wchodzi.

Loona_

faktycznie......................................

Pati_Peace

Co za szkoda... Też bym chciała :( Ale list i tak wyślę, a co!

MaRqUeZ

ja też chcem to zdjęcie proszę.. mój adres to maritka24@interia.pl.

maritka24

haha no tiaaaa nawet nie zauwazylam...ale ze mnie glupek
<smiech>
hehe

Maggy297

no ja też na początku nie zauważyłam ;P

Pati_Peace

Ojj wiele wody w rzece upłynęło od tego czasu i wiele się zmieniło :) jak ja tu dawno nie byłem :) w każdym razie list gdzieś mi zginął...więc nie wyśle :( przykro mi...

MaRqUeZ

No trudno. przeżyjemy......................................................

MaRqUeZ

A w ktorym jezyku do niego pisałes? Chyba po Angiesku i co mniej wiecej do niego napisałeś?

MaRqUeZ

OOOOo!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ja do niego napisze!!!!!!!!!!!!!!!! Szczescie ze mam 2 ciotki mowiace po angielsku wiec mi pomoga napisac!:D

knatalia01

No po polsku to bym się nawet nie łudziła, że ktokolwiek to przevzyta a tym bardziej Skandar

knatalia01

No pewnie by nie przeczytał ale on chyba ma tam kilku agentow ochrone itp.

knatalia01

Ja do niego napisalam i mam jego autograf, jeżeli ktoś chce zobaczyć, to jest na mojej stronie.

Miss_Khan

Ja zamierzam sama do niego napisać, ale wiem, że i tak dostanę taki sam list- wydrukowany z ręcznie napisanym tylko podpisem i moim imieniem...:(

xsunx

http://www.filmweb.pl/user/Lily214/blog/525327

Dostałam! W końcu! Rok czekania! :D

MaRqUeZ

Ja też mam zamiar wysłać list do Skandar'a. Treść już mam. Zastanawiam się tylko czy napisać ręcznie czy w Wordzie i potem wydrukować.
Lily214, jak ty napisałaś?

Kinga_0310

kto by chciał dostać wydrukowany w wordzie list? napisz ręcznie

Loona_

Jasne, rozumiem. Zastanawiam się tylko dlatego, że czasem piszę trochę niewyraźnie, a mój angielski nie jest najwyższych lotów.
Jednak masz rację. Lepiej napisać ręcznie, bo widać, że nam zależy na liście. :]

Kinga_0310

No według mnie to nie ma różnicy. Ja napisałam na komputerze i dostałam odpowiedź. Dokładnie z tego samego względu co Kinga. Wydaje mi się że nie pisze dość wyraźnie. A na komputerze jest czytelnie.

Lily214

prawda jest taka że odpowiedź dostają wszyscy, a żeby zwrócono uwage na wasz list, musi sie czymś wyróżniać. wątpie żeby skandar czy ktokolwiek inny zwrócił uwagę na wydrukowany list. ale to tylko moje zdanie

Loona_

Znaczy ja wysłałam list wydrukowany a moja kuzynka napisany ręcznie i obydwie dostałyśmy taką samą odpowiedź więc to chyba nie gra żadnej różnicy.

Chociaż też jestem zdania że bardziej ceniony jest list pisany. No ale zawsze wole być jeden krok do przodu ;p

Lily214

zgadzam się, ja bym napisała ręcznie : D

hyrmenegilda

Napisałam ręcznie i starałam się pisać wyraźnie. List wysłany(priorytetem), więc pozostaje tylko czekać. :D

Kinga_0310

doradzicie, co napisać? bo właśnie mnie wzięło na pisanie a pomysłu nie mam i nie wiem od czego zacząć :(

użytkownik usunięty
hyrmenegilda

a czy ten adres jest jeszcze aktualny? też bym chciała napisać ale nie wiem co :( zresztą mój angielski...

A więc tak, ja pisałam na ten adres, który jest podany. ( Dodatkowo napisałam UK ;P )
A co do listu to na początku możecie się przedstawić, imię, wiek...
Potem, że znacie go z filmu tego i tego, że bardzo go lubicie, że ma talent aktorski...( Ja tam jeszcze napisałam, że czekam na inne filmy z jego udziałem. ;D ) Następnie możecie poprosić o autograf.
Na koniec wystarczy napisać coś w stylu : Czekam z nadzieją na twój list. Najlepsze pozdrowienia lub najlepsze życzenia.
Ja też nie wiedziałam co napisać....a potem nagle dostałam weny twórczej.
A jeśli nie jesteście dobre z angielskiego zawsze można poprosić o pomoc kogoś z rodziny (mi ciocia pomogła), koleżankę lub nauczycielkę.

Kinga_0310

oo dzięki :D mam nadzieję, że też dostanę wenę :PP pewnie będę pisała z panią od korków :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones