Skandar KeynesI

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skandar Keynes

Jakieś 2 miesiące temu wysłałem do Skandara list. I dosłownie przed chwilką zobaczyłem coś w skrzynce na listy. No i myśle że kolejny rachunek ale nie. To był list od Skandara o takiej treści...
Dear Mark (---(to jest ręcznie)
Thanks for you letter! I am glad you liked the film and Edmund.
Here's a signed photo for you. (zdjęcie z jego ręcznym podpisem)
You might like to know that I'll have my own website www.skandar-keynes.com sometime in march. In the meantime you can look for news about the sequel Prince Caspian on www.narnia.com

Thanks for you special interest in Narnia. It means a lot to me and bye for now.

I na dole jego podpis...

Mówie wam warto napisac!! Następny list wyśle do Williama!!

hyrmenegilda

ja radze posiedziec nad tym dłuzej i wymyslic cos kreatywnego ;], wszyscy piszą to samooo

hyrmenegilda

Nie ma za co. Życzę powodzenia w pisaniu. ; )
Ja chyba oszaleję...list wysłałam tydzień temu, a ja się już martwię czy doszedł i czy dostanę odpowiedź. Jakbym nie miała innych zmartwień... ;P

Kinga_0310

hmmm ja mam zamiar napisać długi list i mam nadzieję, że będzie go czytał, a nie tylko wyśle autograf :D i ja już się martwię czy dojdzie, czy on nie będzie miał mnie za wariatkę itp :D

hyrmenegilda

Haha. ;D Nie, nie będzie cię miał za wariatkę.
Ja mu zadałam kilka pytań i też się martwię czy mi na nie odpisze.

Kinga_0310

to dobrze :D a nie wiecie czy on ma twittera bo ja nie mogę go znaleźć :( jak będę pisała to go chyba zapytam przy okazji :D

hyrmenegilda

Wiesz, ja kiedyś szukałam i znalazłam tylko to : http://twitter.com/SKANDARKEYNES , i właśnie nie wiem czy to jest jego profil.

użytkownik usunięty
Kinga_0310

a znaczek na list zwrotny załączyliście?
hm.. a on w ogóle czyta te listy? na pewno ma wiele fanów na całym świecie, może ma specjalnych agentów do odpisywania na tysiące listów...

No ja nie załączyłam(sklerotyczka ze mnie). Ludzie piszą, że dobrze jest załączyć. To czy on czyta listy, ciężko stwierdzić, a agentów ma na pewno. : )

użytkownik usunięty
Kinga_0310

no tak mimo wszystko wyślę list kiedy w końcu coś napiszę;)

pewnie trzeba napisać coś wyjątkowego, żeby mu przekazali <myślicobytunapisać> :3

hyrmenegilda

Mam nadzieję, że uda wam się napisać coś wyjątkowego. Ja pisałam list dwa tygodnie, a i tak nie wyszedł tak jak bym chciała... ;P

Kinga_0310

hehe dzięki :) ja jeszcze nie zaczęłam pisać... :3 na razie tylko myślę jak mniej więcej ma on wyglądać :D pewnie wyślę za jakiś miesiąc. a pamiętasz może ile wyszło ci razem za te wszystkie znaczki itp.?

hyrmenegilda

Płaciłam 3 zł. za priorytet do Anglii. A znaczek był chyba tylko jeden. Szczerze mówiąc nie widziałam, bo się śpieszyłam. Grunt, że wysłane... ;P

Kinga_0310

haha :) dzięki jak odpowie to pisz :D

hyrmenegilda

Oczywiście, że napiszę. ;D Trochę niestety sobie jeszcze poczekam. ;/
Jak tak dalej pójdzie, to nie tylko zeświruję, a będę się modlić, żeby odpisał...

Kinga_0310

ja się modlę, żeby nie było na niego szału po premierze, bo nie wytrzymałabym jakby cała szkoła się kochała w moim Skandarze :D

hyrmenegilda

Moim Skandarze! ;P Mojej szkole to nie grozi...chyba! ;D
Ja nie przeżyję, jak nie zobaczę Podróży wędrowca do Świtu....Muszę pojechać do kina.

Kinga_0310

dobra niech będzie naszym Skandarze :P wiesz w mojej szkole to nigdy nic nie wiadomo :D ooo ja chciałam iść na premierę, ale jest w święta więc rodzice mnie nie puszczą :( mam nadzieję, że będzie wersja z napisami :D

hyrmenegilda

No, może być naszym. ;P Haha.
Ja też chciałam na premierę, ale w święta na pewno nie pojadę...gdybym miała kino w mieście, ale już nie ma, więc będę musiała jechać ok. 25 km. Trzeba ubłagać szofera(czyt. tatę), by mnie po świętach podwiózł... ;D Najgorsze będzie to, jak nie będzie wersji z napisami...wtedy się wścieknę.

Kinga_0310

to ja mam szczęście, że do kina mam 20 minut autobusem :) a premierę mogli zrobić w nowy rok, jak dla mnie byłby to świetny początek roku :P (Skandar w 3D) hehe jak nie będzie wersji z napisami to będę musiała specjalnie ściągać :/

hyrmenegilda

Szczęściara! No ja też chyba ściągnę, bo jak do Kaspiana zrobili dubbing i jak usłyszałam głos Edmunda to mój wyraz twarzy wyglądał tak : O_O. Wyłączyłam film i od nowa włączyłam oryginalny z polskimi napisami, bo nie szło tego słuchać.

Kinga_0310

mi tam dubbing nie przeszkadza, tym bardziej w kinie. mozna sie bardziej skupic na filmie, a edmund i tak ma do gadania tyle co i nic

Loona_

Zależy od dubbingu,każdy ma inny gust...
Jednak uważam, że powinni i tak zrobić wersję z napisami(i w tym przypadku mówię to nie dlatego, że przeszkadza mi dubbing).

Kinga_0310

nie zrobią bo jakby nie patrzec to film tez dla dzieci

Loona_

ja ostatnio z Dicaprio na Skype siedziałem ;]

DannielNemesis

daj jego numer skype

MaRqUeZ

a nie masz e-maila skandara?? tak byłoby szybciej ;d

MaRqUeZ

Nie denerwuj mnie bo wysłałam list 1,5 roku temu i nadal nic ;/ Nie wiem czemu tak się dzieje.

MaRqUeZ

Ej a ten adres jest dobry jeszcze????? ktoś ostatnio wysyłał list????? plis powiedzcie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones